סדנת עיצוב עוגת חלומות

לילד יש יום הולדת בקרוב? או שאולי תמיד רציתם לדעת איך עושים את העוגות היפות האלה מבצק סוכר?

לכל המעוניינים ללמוד לעצב עוגת יום הולדת או לשפר את הביצועים מתקיימת סדנת עיצוב עוגת החלומות אצלי בגבעתיים. בסדנה אחת אעביר לכם את כל הידע הנדרש כיצד להכין את העוגה לעיצוב, כיצד לקשט אותה באופן מושלם למראה נקי ואסתטי והרבה מעבר.

 

משך הסדנה 3 שעות.

לא נדרש ידע קודם.

סדנת ציור על בצק סוכר

בסדנה נלמד טכניקת ציור הנקראת משיכה אחת המשלבת בין מכחול שטוח וצבעי מאכל. נלמד יסודות הציור על בצק סוכר ביד חופשית, פרחים ופירות מסוגים שונים. תוכלו וליצור עוגות/קאפקייקים מרהיבים.

 

משך הסדנה כ-3.5 שעות.

לא נדרש ידע קודם.

סדנת עיצוב עוגיות בזיגוג מלכותי - רוייאל אייסינג

עוגיות מעוצבות הן להיט של השנים האחרונות. הן מהבות תוספת יפיפיה לשולחן מתוקים ובנוסף יכולות לשמש מתנה נפלאה לכל אורח בחג, בסיום האירוע או כל ילד בגן או סיום המסיבה.

סדנת עיצוב שולחן מתוק

 

שולחנות בעיצוב על פי הנושא – זהו שילוב בין מראה מרהים של הצבעים, החומרים והטעמים שיוצרים יחד הרמוניה מושלמת ולא משאירים אף אורח עדיש.

 

 

אז מה נלמד?

 

·         נבחן את הצבעים וחומרים של המרכיבים העיצוביים התואמים את נושא השולחן והמסיבה. כגון רקע לשולחן והמפה, כלי הגשה, פריטים עיצוביים לבניית האווירה, המתנות הארוזות לכל אורח שתופסות מקום מכובד גם הן על השולחן.

 

·         נכין יחד את הקישוטים, את האריזות לקינוחים ואת התפאורה בהתחשב במחזור החומרים מהם נבנה את העיצוב וכך נחסוך גם כסף.

 

·         נלמד לעצב את הקינוחים שימלאו את השולחן כגון קאפקייקים, עוגיות מעוצבות, קייק פופס וסוכריות מרשמלו.

 

·         נלמד להכין פרטי לבוש דקורטיביים (לדוגמה שפמים) שיוסיפו כיף ושמחה לאווירה החגיגית ויסייעו ליצירת תמונות מיוחדות כמזכרת מהמסיבה.

 

בסופה של הסדנה נעצב את השולחן מתחילתו ועד הסופו בתוספת הפריטים שהכנו ועצבנו במהלך הסדנה. כל משתתף יקח איתו הביתה את הקינוחים שעיצב במו ידיו והקישוט.

 

את הידע שתרכשו במהלך הסדנה תוכלו ליישם כבר במסיבה הבאה שלכם לפי הנושא הנלמד או להתאים אותו לכל נושא אחר בעתיד. השתדלו להעזר בילדכם. כי יצירת שולחן מתוק מעוצב זה קודם כל חוויה כיפית שמאחדת בין בני משפחה.

בסדנה שתארך כ-4 שעות נלמד לעצב שולחן מתוקים בהתחשב בנושא המסיבה. לבחירתכם שני הנושאים המטריפים את הילדים ואת הילדות – "סדנת עיצוב שולחן בנושא הפירטים" או "סדנת עיצוב שולחן בנושא הפיות והיער הקסום".